آزمایش خون بارداری

انجام آزمایش خون بارداری در منزل

یکی از دقیق ترین روش های تشخیص بارداری انجام آزمایش خون بارداری بر اساس اندازه گیری میزان هورمون HCG کار است که به راحتی می توان در کوتاه ترین زمان و به صورت شبانه روزی در منزلتان انجام شود. در ادامه توضیح مختصری در این خصوص خواهیم داد. باید بدانید که میزان HCG حین بارداری افزایش میابد.HCG به عنوان هورمون بارداری شناخته میشود ، زیرا این هورمون توسط سلوهایی که جفت را تشکیل میدهند و برای رویان در حال رشد تغذیه فراهم میکنند ، تولید میشود.

زمانی که شما باردار باشید ، یک آزمایش خون بارداری میتواند حاملگی شما را تایید کند. این آزمایش میتواند در خانه شما توسط متخصصین ما با دقت بسیار بالا انجام شود .یک آزمایش بارداری در حدود ۹۹ درصد قابل اطمینان است.این تست براساس اندازه گیری هورمونی به نام گنادوتروپین جفتی انسان (HCG) انجام میشود. HCG میتواند ۱۰ تا ۱۴ روز بعد از بارداری در خون و ادرار ظاهر شود.

اگر زنی یک عادت ماهانه خود را از دست بدهد یا دیگر علائم معمول خود را نداشته باشد ممکن است باردار باشد ، در این شرایط ، یک پیشنهاد خوب برای تایید بارداری انجام آزمایش خون بارداری میباشد.یک زن باید هر چه زودتر متوجه بارداری خود شود ، زیرا احتمالا باید بیشتر مراقب سلامتی خود باشد و ممکن است نیاز به ایجاد تغییراتی در روش زندگی خود داشته باشد.

استفاده درست از یک آزمایش بارداری ادرار در حدود ۹۹ درصد صحت دارد. گرچه ، استفاده نادرست میتواند باعث خوانش اشتباه شود.یک آزمایش بارداری مثبت در خانه به این معنی است که HCG در ادرار وجود دارد ، درحالیکه یک آزمایش منفی میتواند معانی مختلفی داشته باشد.آزمایش های منفی میتوانند به این معنی باشند که بارداری وجود ندارد یا آزمایش خیلی زود گرفته شده است و امکان تشخیص HCG وجود ندارد یا به این معنی است که آزمایش به درستی انجام نشده است.

بخوانید
تزریق سرم در منزل

پیام بگذارید